Sellel nädalavahetusel toimus Saue kooli võimlas noorte saalijalgpalli turniir, millest võttis ühe nädalavahetusega osa 32 võistkonda erinevatest Eestimaa nurkadest. Turniir algas laupäeval kõige vanemate 2005. sündinud poistega, kus edu saatis FC Hiiumaa võistkonda. Laupäeva õhtune turniir oli 2007. sündinute päralt ning sellel võistlusel suutis koduvõistkond Saue JK näidata head mängu ning turniiri kõik mängud võita.

Pühapäev algas 2009. aastal sündinud noorte võistlusega, kus rahvast oli kaasa elamas juba meeldivalt palju ning saalis valitses väga sportlik atmosfäär. Sellel turniiril valitses FC Tallinna võistkond. Õhtupooliku sisustasid 2006. sündinud ning turniiril võidutses Legion Lasnamäe võistkond.

Turniiri kaks päeva möödusid meeleolukalt ning tegevusi jagus lastel ka mängude vahel. Lastel oli võimalik maha pidada lauajalgpalli lahing või paremus maksma panna virutaalmaailmas Playstation4 peal Fifa 18 mängides.

Loodetavasti jäid kõik osalenud turniiri ja oma lemmik võistkonnna esitusega rahule!

Tulemused:
2005:
1. FC  Hiiumaa
2. FC Kose I
3. FC Kose II

Parim mängija- Kevin Saarnak(FC Hiiumaa)
Parim väravavaht- Ken-Maikel Valdma(FC Kose I)

2006:
1. Legion Lasnamäe
2. JK Laagri Huvikool/AMJK
3. Põhja-Tallinna JK Volta

Parim mängija- Erik Von Graft(Legion Lasnamäe)
Parim väravavaht- Karl Hans Meltsas(JK Laagri Huvikool/AMJK)

2007:
1. Saue JK
2. Läänemaa JK
3. Raplamaa JK

Parim mängija- Kaur Kippar(Saue JK)
Parim väravavaht- Sten Tammekänd(Raplamaa JK)

2009:
1. FC Tallinn
2. Kohtla-Järve JK Järve
3. FC Hiumaa

Parim mängija- Arhiip Vedeešin(FC Tallinn)
Parim väravavaht- Daniil Kallaste(Kohtla-Järve JK Järve)

Võistkonnapilte on võimalik leida SIIT, ning neid võib vabalt oma äranägemise järgi kasutada. Pildid mängudest tulevad lähiajal turniiri Facebooki lehele: https://www.facebook.com/SaueCup/

Järgmisel nädalavahetusel on võistlustules laupäeval 2005 sündinud tüdrukud ning 2008 sündinud poisid. Pühapäev on 2010 poiste päralt, kus ära peetakse kaks turniiri.

Täname kõiki toetajaid: Pixmill Estonia, iSport, Saue linn, Snickers, Saue Noortekeskus, Lantmännen Unibake, Jdisain.